Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w spotkaniu online dla opiekunów osób niesamodzielnych z zakresu sprzętów ułatwiających osobom z niepełnosprawnością przygotowywanie i spożywanie posiłków oraz wykonywanie pomiarów podstawowych parametrów życiowych.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom (www.zoom.us ) 26 października 2021 godz. 11.00 (będzie trwało ok. 1 godziny).

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie chęci poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 października do godziny 12:00 (należy podać adres e-mail oraz swoje imię).

W celu prawidłowego odbioru spotkania prosimy także o wybór jednej z poniższych opcji, zależnie od tego, z jakiego urządzenia będą Państwo korzystać:

1. Instalację aplikacji Zoom na smartfonie (https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings&hl=pl )

lub

2. Instalację aplikacji Zoom na komputerze (https://zoom.us/download#client_4meeting )

Udział w spotkaniu jest możliwy również bezpośrednio przez przeglądarkę internetową, jednak często mają one zablokowany dostęp do kamery i mikrofonu w komputerze, co może uniemożliwić wzajemną komunikację.

Na podany adres e-mail, najpóźniej w dniu spotkania zostanie wysłany do Państwa „Meeting ID” (unikatowy numer spotkania) oraz hasło, dzięki którym dołączą Państwo do wideokonferencji.

Przed dołączeniem do wydarzenia, prosimy o sprawdzenie ustawień aplikacji dostępowej w celu dostosowania do własnych potrzeb. Jeśli nie chcą Państwo udostępniać swojego wizerunku, prosimy o wyłączenie kamery w urządzeniu, z którego korzystają Państwo w czasie uczestniczenia w wydarzeniu. Interakcja z prowadzącą spotkania będzie możliwa poprzez czat.

 

Informacje na stronie:

http://www.rops.wzp.pl/aktualnosci-rops/spotkanie-line-dla-opiekunow-faktycznych-osob-niesamodzielnych